Araç değişimi aylık kiralamalarda her ay bitiminde, uzun dönem kiralamalarında ise ay sonuna gelecek şekilde araç parkımızda talebinize uygun araç bulunması ve araç değişiminden kaynaklı fiyat farkı çıkması durumunda bu fiyat farkının tarafınızca kabulü ile mümkündür.

İkame araç hizmetimiz kiraladığınız aracın serviste uzun süreli tamir ve bakım süresi dikkate alınarak sunulmaktadır. İkame araç hizmetimizde kiraladığınız aracın yerine verilecek aracın marka ve model seçimi firmamızca yapılmaktadır. Kiraladığınız araç sınıfında ikame araç verilecektir.

Kiraladığınız araç ile kaza yapmanız ya da bir kazaya karışmanız durumunda firmamız tarafından sizlere bildirilen acil hizmet hattımızı arayarak bilgi vermeniz, kaza yerinde ve kaza anında tutanak tutmanız, fotoğraflamanız gerekmektedir.  Kazayı tek taraflı olarak ( bir duvara ya da duran bir araca ) yapmanız durumunda olay yerine polis çağırarak alkol testinizi yaptırmanız ve kaza tutanağı tutmanız ayrıca kazayı belgeleyecek fotoğrafları çekmeniz gerekmektedir.

Elbette çıkabilirsiniz. Kiraladığınız aracı Türkiye sınırları içinde dilediğiniz şehirde kullanabilirsiniz. Ancak sözleşme gereği km sınırlı kullanım hakkınız olduğunu ve bu km sınırının aşımında sözleşme tutarınıza ek her km başına bir ödeme yansıyacağını unutmayınız.

Tüm kira sözleşmelerinde karşılıklı anlaşılan ve buna göre ücretlendirme tutarı belirlenen bir Km sınırı mevcuttur.

Kiraya sunduğumuz araç filomuzda ki tüm araçlar rent a car kaskosu ve zorunlu trafik sigortasına sahip araçlardır. Poliçelerimizin her türlü tek taraflı ve çift taraflı kaza durumunda geçerliliği mevcuttur.

Araçlarımızda bulunan HGS ödemeleri tarafımızca gerçekleştirilmekte olup, kiraladığınız tarihler arasında ki kullanım tutarı tarafınıza fatura edilmektedir.

Tüm araçlarımız ücretli yol ve köprü kullanımı için HGS ödeme kanalına sahiptir.

Depozito Ücretinin geri iadesi tarafınıza 15 iş günü sonrasında yapılmaktadır.

Yenibosnada bulunan ofisimize iade edebilirsiniz.

Yenibosna Ofisimizden teslim alabilirsiniz. Ayrıca uzun dönem ve filo kiralamalarda aracınıza ücretsiz vale hizmetimiz ile adresinizden teslim alabilirsiniz.

En az kiralama süresi 24 saatir. Bu sebeple, aracı 24 saatten erken teslim ederseniz de bir günlük ücret ödersiniz.

Firmamızdan araç kiralaması yaparken herhangi bir senet imzalamıyorsunuz, sadece sözleşmeye istinaden prosedür gereği kredi kartınıza araç segmentine göre provizyon/depozito işlemi uygulanmaktadır.       

Araç kiralayacak bireysel ve kurumsal müşterimiz hakkında mali analizi yaparken Findeks notuna bakma hakkımızı saklı tutmak ile birlikte araç teslimi öncesi tüm mali analizleri yapmaktayız.

Evet. Gerek bireysel, gerekse kurumsal kiralamalarda araç sahibinin kendi adına kayıtlı kredi kartı ibrazı zorunludur. Uzun dönem, lüks segmentte araç kiralama ya da kurumsal kiralamalarda kart adedini birden fazla isteyebiliriz.

Araç kiralama hizmetimiz sadece ehliyeti olan kişilere verilmektedir. Ehliyet sahibinin ehliyet alış süresinin minimum 3 yıl olması gerekmektedir.

Kiralama ödemelerini Kredi Kartı ya da havale / EFT ile yapabilirsiniz. Kurumsal kiralama ve filo araç kiralama sözleşmelerinden kaynaklı ödemeleri kiralama danışmanımız ile görüşerek size özel ödeme koşulları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa dönem kiralama sürenizi, kiralama sürenizin sona ermesine minimum 24 saat kala uzatabilirsiniz. Uzun dönem ve filo kiralamalarda süre uzatımı konusunda detaylı bilgi için kiralama danışmanımız ile görüşebilirsiniz.

Firmamızdan ihtiyacınız olması durumunda 1 günlük (24 saatlik) kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızdan bireysel ve kurumsal araç ihtiyacı olan ve kiralama koşullarımızı karşılayan herkes kiralama hizmeti alabilir.

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ),adınıza kredi kartınız, adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir. Ödediğiniz kira bedelini ve depozitoyu da gösteren imzalı kira anlaşmanızın bir nüshasını mutlaka isteyiniz.