Rent Trendy; sektörün en deneyimli otomotiv grup firmalarından olan, marka bayilikleri ve çeşitli diğer alanlarda faaliyet gösteren Kuzey Otomotiv Grubu sermayesinin araç kiralama ve mobilite çözümleri üreten bir parçasıdır. Bu güçlü, köklü yapının en dinamik ve prestijli hizmet temsilciliğinden olan Rent Trendy, yönetim anlayışında müşteri memnuniyetini odak noktasında tutan, fiyatlandırma politikalarında sektörün en uygun alternatifi olmayı hedefleyen ve yenilikçi hizmeti ön plandan tutan bir firmadır.

Kuzey Otomotiv Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Rent Trendy araç kiralama şirketi, İstanbul merkezlidir ve tüm Türkiye’de hizmet ofisleri açmakta ve genişlemeye devam etmektedir. Ülkemizin her köşesinde nitelikli araç kiralama ve mobilite hizmetine ulaşılabilmesi için ofis ve temsilcilikleriyle hizmet veren Rent Trendy; aynı özveriyi yerli sermayenin yurt dışı temsili için de göstermektedir. 

Rent Trendy araç filolarında sunulan çeşitlilik; her tarz, ihtiyaç ve kapasiteye uyum sağlamak üzere kurgulanır. Aynı zamanda bu çeşitlilik fiyatlandırma paritelerine de yansıtılarak, herkes için kaliteli araç kiralama hizmetinin uygun fiyatlar dahilinde sunulması amaçlanır.

On yıllardır araç kiralama sektöründe tüketiciler için külfet haline gelen uygulama bütünlüğü; Rent Trendy’nin özgün çalışma modeliyle ortadan kalkmıştır. Öyle ki standart araç kiralama modelleri yerine ihtiyaca ve zamana uygun; model ve istek kapsamında belirlenen paket hizmetleri, sayısız talep için alternatif hale gelmiştir. Bu sayede esnek ve sağlam, modern ve kazançlı, prestijli ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti almak Rent Trendy ile hizmet rutinleri arasına girmiştir!